Nabídka a montáž žaluzií


Montáž žaluziíEstetičnost, funkčnost a snadné ovládání jsou přednosti vertikálních žaluzií, které rozhodují o jejich nákupu. Vertikální žaluzie mají výjimečnou schopnost skloubit funkčnost s dekorativností, a tím se stávají velmi žádaným artiklem zejména ve velkých prosklených budovách a kancelářích.

Ale jejich použitelnost je samozřejmě možná také v domácnostech a to jak v obývacích pokojích tak kuchyních, ložnicích a koupelnách.

 

Montáž žaluziíVýběr barevnosti látek je velmi bohatý (desítka různých barev a odstínu), umožňuje splnit Vaše náročné požadavky při zařizování bytu, kanceláře nebo podnikové jednací místnosti. Také zastínění atypických prostor není u vertikálních žaluzií problém, ať už se jedná o trojúhelníkové nebo obloukové tvary.

 

Lamely jsou dodávány ve dvou šířkách v modifikacích s různým stupněm propustnosti světla. Předností je nastavení lamel do libovolné polohy , čímž lze regulovat míru světla v dané místnosti. Ovládání je zajištěno provázkem, ne jehož konci je závaží pro zatahování a roztahování a řetízkem na polohování lamel.

 

 

ISSO žaluzie pro plastová okna vynikají především nádherným designem a dlouholetou spolehlivostí a životností. Jsou určený především k montáži na rám plastových, případně dřevěných ISSO oken. Jedná se o žaluzie, u kterých byl kladen důraz na designové zpracování a to jak splynutím s oknem v jeden celek, tak precizní vyřešení všech detailu uchycení. Samozřejmostí je jednoduchá a spolehlivá manipulace. Žaluzie je ovládána plastovým kuličkovým řetízkem, který zabezpečuje jak naklápění lamel, tak celkové vytahování a spouštění žaluzie. Výhoda řetízku spočívá v tom, že je snadno očistitelný a při vytažení žaluzie nepřekáží na parapetu. Žaluzie je vytahována přes převod pomocí textilní pásky, která díky své velmi malé tloušťce umožňuje dokonalejší uzavření žaluzie. K zafixování na rám okna slouží fixační struny. Ty jsou uchyceny ve spodní části rámu pomocí plastového hříbečku, který je téměř neviditelný. Veškeré další úchytové prvky tvoří dojem jednoho celku.


ISSO žaluzie pro plastová okna vynikají především nádherným designem a dlouholetou spolehlivostí a životností. Jsou určený především k montáži na rám plastových, případně dřevěných ISSO oken. Jedná se o žaluzie, u kterých byl kladen důraz na designové zpracování a to jak splynutím s oknem v jeden celek, tak precizní vyřešení všech detailu uchycení. Samozřejmostí je jednoduchá a spolehlivá manipulace.


Žaluzie je ovládána plastovým kuličkovým řetízkem, který zabezpečuje jak naklápění lamel, tak celkové vytahování a spouštění žaluzie. Výhoda řetízku spočívá v tom, že je snadno očistitelný a při vytažení žaluzie nepřekáží na parapetu. Žaluzie je vytahována přes převod pomocí textilní pásky, která díky své velmi malé tloušťce umožňuje dokonalejší uzavření žaluzie. K zafixování na rám okna slouží fixační struny. Ty jsou uchyceny ve spodní části rámu pomocí plastového hříbečku, který je téměř neviditelný. Veškeré další úchytové prvky tvoří dojem jednoho celku. 

 

 Odkazy: Projekty rodinných domůNaše Bydlení